Zapytaj o termin:


  Szanowni Goście

  Serdecznie witamy w Hotelu „ACTIVE”. Dziękujemy za wybór naszego Hotelu jako miejsca Państwa pobytu i wypoczynku. Zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w hotelu „ACTIVE” spełnił Państwa oczekiwania.

  Do Państwa rąk oddajemy niniejszy Informator Hotelowy, który ma pełnić rolę przewodnika po naszym Hotelu i świadczonych przez nas usługach.

  W wypadku pytań lub wątpliwości Pracownicy Hotelu są do Państwa dyspozycji.

  Szanowni Rodzice, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci przebywające w hotelu. Prosimy, aby nie przebywały same na tarasie, pomoście oraz przy wypożyczalni sprzętu pływającego.

  Życzymy miłego i udanego pobytu
  Dyrekcja i Pracownicy Hotelu „ACTIVE”

  INFORMACJE OGÓLNE

  Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:

  Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do Recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

  RECEPCJA HOTELU, TEL.: 101
  Pracownicy Recepcji służą Państwu pomocą. Udzielą oni wszelkich informacji na temat Hotelu, atrakcji turystycznych oraz wydarzeń kulturalnych i imprez.

  DOBA HOTELOWA

  Doba hotelowa rozpoczyna się pierwszego dnia pobytu o godzinie 14:00, kończy o godzinie 11:00 ostatniego dnia pobytu. Hotel może przedłużyć dobę w miarę dostępności pokoi. Życzenie przedłużenia pobytu Gość powinien zgłosić w Recepcji do godziny 22:00 dnia poprzedzającego termin najmu pokoju. Rozliczenie usług hotelowych następuje w recepcji w godzinach 10.00 – 22.00. Hotel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub gości albo szkodę na osobie gości, pracowników hotelu albo innych osób przebywających w hotelu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowania hotelu.

  ODWIEDZAJĄCY

  Prosimy o przyjmowanie Gości spoza Hotelu w godzinach od 10:00 do godz. 22:00. Gość hotelowy nie ma prawa przekazywać zwalnianego przez siebie pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.

  ZAKAZ PALENIA

  W hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. W razie naruszenia zakazu zostaną Państwo obciążeni kosztami odświeżenia pokoju i interwencji straży pożarnej.

  ZAKAZ PRZEBYWANIA ZWIERZĄT

  Hotel nie przewiduje możliwości przebywania zwierząt w pokojach hotelowych.

  CISZA NOCNA

  Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godz. od 22:00 do 7:00.

  DZIECI W HOTELU

  Serdecznie witamy wszystkie dzieci w Hotelu „ACTIVE”. Łóżeczka dla dzieci oraz wanienki wstawiamy do pokoju na Państwa życzenie.

  BUDZENIE

  Informujemy Państwa o możliwości budzenia telefonem przez Recepcję, tel.: 101.

  USŁUGI

  Przesyłanie faxów, kopiowanie, wysyłanie listów, zamówienia taksówki – prosimy o kontakt z Recepcją, tel.: 101.

  PARKING

  Znajdujący się na terenie Hotelu parking samochodowy jest parkingiem niestrzeżonym – bezpłatnym. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu czy też innego pojazdu należącego do Gościa Hotelu.

  PŁATNOŚĆ

  Hotel przyjmuje wpłaty gotówkowe w PLN oraz wpłaty kartą płatniczą lub kredytową.

  DODATKOWE DOPOSAŻENIE POKOJU

  Zapotrzebowanie na dodatkowe ręczniki, poduszki, kołdry prosimy zgłosić Recepcji, tel.: 101.

  DEPOZYT

  W każdym pokoju znajduje się sejf hotelowy. W razie pytań prosimy o kontakt z Recepcją, tel.: 101.

  POMOC MEDYCZNA

  Prosimy o kontakt z Recepcją, tel.: 101.

  BANKIETY, PRZYJĘCIA

  Służymy pomocą w zorganizowaniu bankietu bądź prywatnego przyjęcia. W tym celu prosimy o kontakt z Recepcją, tel. 101 .

  KWIATY

  W naszym Hotelu możecie Państwo zamówić również kwiaty. W tym celu prosimy o kontakt z Recepcją, tel.: 101.

  PARASOL

  W Recepcji Hotelu można nieodpłatnie pożyczyć parasolkę.

  INTERNET

  Każdy pokój wyposażony jest w przewodowe łącze internetowe. Internet bezprzewodowy – WiFi dostępny jest również nieodpłatnie na terenie całego Hotelu.

  PRZEDMIOTY POZOSTAWIONE W HOTELU

  Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju hotelowym będą odesłane na jego koszt, na adres przez niego wskazany. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji Hotel przechowuje pozostawione przedmioty przez okres 1 miesiąca.

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA

  Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających Go osób. Gość hotelowy powinien zgłosić szkodę Recepcji niezwłocznie po jej zauważeniu.

  KARTA HOTELOWA

  Koszt zniszczenia lub zgubienia karty hotelowej wynosi 100 zł.

  TELEFONY

  Recepcja: 101.

  TELEFONY ALARMOWE

  STRAŻ POŻARNA 998
  POGOTOWIE RATUNKOWE 999
  POLICJA 997
  POŁĄCZENIA ALARMOWE Z TELEFONU KOMÓRKOWEGO 112

  Rozmowy telefoniczne pomiędzy pokojami oraz innymi telefonami wewnętrznymi są bezpłatne. Opłaty za połączenie wychodzące naliczane są wg cennika operatora.